Zobrazuje sa všetkych 9 výsledkov

Spoznajte jedinečnú chuť kávy z Bali

Káva MountainBali je jedinečná ako jej pôvod. Na jej chuti sa prejavila sopečná pôda bohatá na minerálne látky, ktoré sú pre kávovník veľmi dôležité.

Pri spracovaní kávy kladieme veľký dôraz na kvalitu všetkých surovín z ktorých ju vyrábame. Aj preto všetky suroviny pre našu kávu pochádzajú od miestnych farmárov z mesta Ubud, ktorí sú nám blízki a vieme že im môžeme dôverovať. Sú skúsenými odborníkmi v oblasti pestovania a spracovania kávy, starajú o každý detail a dohliadajú na jej najvyššiu kvalitu. Vychutnajte si jedinečnú chuť Indonézie u vás doma.

9.50 29.90  s DPH
9.50 29.90  s DPH
9.50 29.90  s DPH

V našej ponuke nájdete výberové kávy, ktoré sú 100% prírodné a pochádzajú z ostrova Bali. Tento ostrov je známy svojou sopečnou pôdou, ktorá je bohatá na minerálne látky, ktoré sú pre kávovníky veľmi dôležité. Tieto látky prispievajú k vynikajúcej chuti a vôni našej kávy, ktorú si zamilujete už po prvom dúšku.

Naša káva má charakteristickú chuť a vôňu, ktoré ocení každý náročný milovník kávy. V našom sortimente nájdete rôzne druhy kávy s rôznym spôsobom spracovania.

Ak hľadáte kvalitnú kávu, ktorá vám dodá energiu a poskytne skvelý zážitok pri každej každej šálke ochutnajte výberovú kávu z Bali.